ul. św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań kontakt@helpum.pl

Dopłaty do odszkodowania OC, odkup szkody Lublin

Każda stłuczka, kolizja czy wypadek drogowy to źródło sporych nerwów i kosztów, które powinny zostać pokryte przez ubezpieczyciela. Tymczasem okazuje się, że zdecydowana większość wypłacanych odszkodowań jest znacząco zaniżana, a pieniędzy nie wystarcza na całkowite pokrycie kosztów naprawy pojazdu. Dlatego też rynek wtórny odszkodowań komunikacyjnych wciąż ma się bardzo dobrze, a kierowcy z pomocą profesjonalnych firm skupujących odszkodowania mają szansę odzyskać znacznie więcej pieniędzy. Jak wygląda ten proces i co warto o nim wiedzieć?

Dopłaty do odszkodowań — Lublin

Mieszkańcy Lublina, którzy nie zgadzają się z wysokością odszkodowania otrzymanego po kolizji, stłuczce lub wypadku drogowym, mają możliwość skorzystania z pomocy profesjonalistów z firmy Helpum. Stwierdzenie, że odszkodowanie jest zaniżone, wymaga fachowej wiedzy, o czym doskonale wiedzą towarzystwa ubezpieczeniowe, przez co nieustannie fakt ten wykorzystują. Tymczasem pracownicy Helpum specjalizują się w takich kwestiach, a wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala im odnieść sukces w zdecydowanej większości przyjmowanych spraw. Kto może skorzystać z tego rodzaju pomocy?

Pierwszym warunkiem jest to, że należy dochodzić swoich praw w czasie nie dłuższym niż trzy lata od powstania szkody. Jeśli więc jesteś kierowcą, który miał wypadek w ciągu ostatnich trzech lat, to Twoje odszkodowanie najprawdopodobniej zostało zaniżone, a Ty masz prawo walczyć o większe pieniądze. Po drugie ważne jest to, aby nie mieć podpisanej żadnej umowy czy ugody z firmą ubezpieczeniową. Po trzecie konieczne jest, aby pracownicy Helpum po wstępnej analizie uznali, że kwota odszkodowania rzeczywiście została zaniżona. Wówczas klient firmy może spodziewać się tego, że wkrótce otrzyma dodatkowe pieniądze na konto.

Przykładowe dopłaty dla poszkodowanych

Model Rocznik Kwota dopłaty
Skoda Octavia 2010 1650 zł
VW Passat 2014 2325 zł
Ford Focus 2008 1800 zł
Skoda Fabia 2012 995 zł
Ford Mondeo 2015 2926 zł
Peugeot 308 2007 853 zł
Renault Megane 2011 2057 zł
VW Golf 2017 3564 zł
Opel Astra 2009 1953 z
Kalkulator dopłaty do odszkodowania OC/AC Lublin

Odkup odszkodowań — Lublin

Jeśli jesteś mieszkańcem Lublina i uważasz, że w Twoim przypadku doszło do zaniżenia odszkodowania powypadkowego, zgłoś się do naszych ekspertów. Do najczęściej zaniżonych kosztów należą w tym wypadku koszty robocizny i części zamiennych, ale na szczęście jesteśmy w stanie odzyskać dla Ciebie pieniądze. Czy cały proces jest legalny i opłacalny? Odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej twierdząca. Pracownicy naszej firmy na podstawie dostarczonej przez Ciebie dokumentacji są w stanie oszacować, ile pieniędzy brakuje do tego, aby całkowita kwota odszkodowania była sprawiedliwa.

Niezwykle ważne jest też skorzystanie z usług profesjonalnego rzeczoznawcy, który określi konkretną wartość poniesionych strat. Następnie firma odkupuje odszkodowanie od klienta, wypłaca mu na konto pieniądze, a następnie bez udziału poszkodowanego kierowcy zajmuje się sprawą. Ważne jest to, aby dostarczyć pracownikom firmy pełną dokumentację zawierającą protokół, polisę, opis szkód oraz zdjęcia. Na tej podstawie Helpum jest w stanie dochodzić wyższego odszkodowania, a klient nie traci nic, za to może sporo zyskać.

Wielką zaletą tego rozwiązania jest fakt, że nasi klienci nie są narażeni na stres związany z wejściem na drogę sądową. Wszystkimi kwestiami zajmuje się firma, która ubiega się o pieniądze od ubezpieczyciela po uprzednim wypłaceniu określonej kwoty klientowi. W rezultacie nasi klienci odzyskują pieniądze, które od początku im się należały, nie tracąc przy tym czasu i nerwów na skomplikowaną batalię z ubezpieczycielem. Co istotne, ustalona już na początku kwota trafia na konto klienta w krótkim czasie i nie ulega żadnym zmianom, niezależnie od tego, jak będzie wynik sądowego sporu.

Zobacz więcej w naszej bazie wiedzy

Dopłaty do odszkodowań – czy i kiedy warto się o nie starać?
Dopłaty do odszkodowań AC - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć
Na czym polega doplata do odszkodowania?
Z jakiego tytułu możemy uzyskać dopłaty do odszkodowań?
Dopłaty do odszkodowań OC - jak je wywalczyć?