ul. św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań kontakt@helpum.pl

Dopłaty do odszkodowań – czy i kiedy warto się o nie starać?

Przeczytasz w 3 minut

W Polsce dochodzi do ponad trzystu tysięcy kolizji drogowych rocznie oraz ponad dwudziestu tysięcy poważniejszych wypadków z udziałem pieszych i kierowców. W wielu przypadkach wypłacane odszkodowania są znacznie zaniżone, a osoby poszkodowane nie mają najmniejszej ochoty uczestniczyć w długotrwałych bataliach, walcząc o należne pieniądze. Dzięki firmie Helpum można starać się o sprawiedliwość, bez trwonienia własnego czasu i pieniędzy.

Na czym polega dopłata do odszkodowania?

Bardzo wielu kierowców poszkodowanych w wypadku lub kolizji drogowej, spotyka się z powszechną taktyką zaniżania odszkodowania przez ubezpieczyciela. Często w takich sytuacjach zatwierdzona kwota nie jest w stanie pokryć faktycznych cen w ramach naprawy samochodu. Niestety, dla wielu osób taki system wiąże się z akceptacją stanu rzeczy, ponieważ jakiekolwiek próby zmiany orzeczenia, mogą wiązać się z długotrwałą rozprawą sądową.

Dopłata do odszkodowania to wyjątkowo dobry sposób na uporanie się z tym powszechnym problemem, który dotyka ogromnej ilości bezradnych osób. Polega ona na uregulowaniu różnicy pieniężnej, przez firmę zajmującą się formułowaniem wysokości należnego roszczenia. Przekazując firmie Helpum prawo do występowania w swojej sprawie, nie trzeba martwić się załatwianiem jakichkolwiek formalności. Firma cały proceder odzyskiwania należnych pieniędzy bierze na siebie.

Klient może natomiast być spokojny, ponieważ firma za sprawą doświadczonych ekspertów oszacowuje brakującą kwotę i niemal natychmiast wypłaca ją na konto swojego klienta. Dzięki temu poszkodowana osoba będzie w stanie uporać się z kosztami naprawy bez angażowania dodatkowych środków pieniężnych. Całość pokrywająca szkody zostanie uregulowana.

Potrzebujesz pomocy z podobną sprawą?

Zadzwoń (+48) 605 879 003 lub napisz kontakt@helpum.pl

Dopłata do odszkodowania – jak to działa?

Przede wszystkim należy mieć świadomość, że dopłata do odszkodowania to legalny i w pełni bezpieczny dla klienta sposób na uporanie się z problemem naprawy pojazdu, po wypadku czy kolizji. Dzięki dopłacie można uniknąć długotrwałego sporu z ubezpieczycielem, który najprawdopodobniej będzie sięgał po wszystkie możliwe sposoby, by finalnie wypłacić jak najmniejszą kwotę.

Tego rodzaju dopłaty są oferowane przez firmę Helpum, która ma duże doświadczenie w zakresie gruntownej analizy i egzekwowania należnych pieniędzy. Sam proces nie będzie jednak w żadnym wypadku problemem dla klienta, ponieważ zrzeka się on praw na rzecz firmy i to ona będzie walczyć o wyrównanie kwoty. Finalnie to jednak klient ma pierwszeństwo, dlatego po wnikliwej analizie otrzyma pieniądze na wskazane konto bankowe niemal natychmiast. Firma Helpum będzie wymagała od klienta wszelkiej dokumentacji związanej z wydarzeniem, ponieważ to na jej podstawie można stwierdzić, jaka kwota w ogóle wchodzi w grę.

Potrzebujesz pomocy z podobną sprawą?

Zadzwoń (+48) 605 879 003 lub napisz kontakt@helpum.pl

Dopłaty do odszkodowań – kiedy należy o nie walczyć?

Odszkodowanie należy się każdemu poszkodowanemu w kolizji lub wypadku. Statystyki dowodzą jednak, że w wielu przypadkach kwoty wypłacane poszkodowanym są bardzo mocno zaniżone. O dopłatę do odszkodowania mogą starać się wszyscy poszkodowani, którzy brali udział w wyżej wymienionych zdarzeniach. Kluczowe jest natomiast to, żeby decyzja ubezpieczyciela została wydana nie dawniej, niż trzy lata temu. Ponadto należy pamiętać, że takowa dopłata należy się osobom, gdy nie została zawarta ugoda z ubezpieczycielem i gdy ubezpieczyciel przyznał swoją odpowiedzialność co do zasady.

Spełnienie tych trzech warunków kwalifikuje nas do ubiegania się o dopłatę do odszkodowania, która jest formalnie załatwiana przez firmę trudniącą się kolizjami i wypadkami. Firma Helpum oferuje swoje wsparcie nawet w sytuacjach, gdy samochód po szkodzie został sprzedany. Jest to dobra wiadomość dla osób, które nie zgadzają się z ustaleniami ubezpieczyciela, jednakże nie mają odwagi i czasu, by wchodzić z nim w długotrwały spor, lub uznały, że jest już za późno na ubieganie się o sprawiedliwość.

Dopłata do odszkodowania oferowana przez firmę Helpum to w pełni bezpieczny sposób na ubieganie się o sprawiedliwość. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że dla wielu poszkodowanych wizja toczenia walk o pełną należność kojarzy się z bezsensowną katorgą, w którą nie warto się angażować. Dzięki firmie Helpum będzie można (bez tracenia prywatnego czasu), ubiegać się o pieniądze, które faktycznie pokryją wszystkie koszty. Co więcej, firma już po analizie wpłaci pieniądze na nasze konto i sprawi, że problem zniknie w ciągu jednej chwili.

comments powered by Disqus