ul. św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań kontakt@helpum.pl

Dopłaty do odszkodowania OC, odkup szkody Bydgoszcz

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że odszkodowania wypłacane z tytułu wypadków samochodowych i kolizji bywają znacząco zaniżane. Na ogół jednak niewiele osób decyduje się na załatwianie szeregu formalności lub wstępowanie na drogę sądową, by w efekcie otrzymać faktyczną należną kwotą. Tego rodzaju procedery są czasochłonne oraz bywają również źródłem nerwów, których pragniemy sobie zaoszczędzić. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi firma Helpum. To idealny wybór dla osób, które pragną powierzyć swoje sprawy profesjonalistom. Firma oferuje wyjątkowo sprawne działanie, dzięki któremu każdy klient będzie mógł oczekiwać sprawiedliwego traktowania w kwestii finansowej. Na czym właściwie polega działalność Helpum?

Jak działa firma Helpum?

Ubezpieczyciele mają w zwyczaju znacząco zaniżać kwoty wypłacane poszkodowanym w wypadkach lub kolizjach. Powierzając swoje sprawy firmie Helpum, możemy przenieść odpowiedzialność na grono ekspertów, które będzie w stanie zatroszczyć się o sprawiedliwy werdykt. Jedynym zadaniem klienta jest podpisanie umowy z firmą Helpum, a następnie dostarczenie wszelkich niezbędnych dokumentów oraz udzielenie prawa do uzyskania roszczeń.

Na podstawie dostarczonych dokumentów, grupa wykwalifikowanych analityków jest w stanie oszacować, jak bardzo kwota w danym przypadku została zaniżona. Po gruntownej analizie Helpum kontaktuje się ze swoim klientem, przestawiając jej wyniki i dostępne możliwości. W przypadku aprobaty brakująca kwota odszkodowania jest niemal natychmiast wypłacana na konto klienta. W ten sposób klient uwalnia się od konieczności toczenia długotrwałych walk o należne pieniądze, ponieważ na tym etapie, Helpum zobowiązuje się do działania we własnym zakresie.

Przykładowe dopłaty dla poszkodowanych

Model Rocznik Kwota dopłaty
Skoda Octavia 2010 1650 zł
VW Passat 2014 2325 zł
Ford Focus 2008 1800 zł
Skoda Fabia 2012 995 zł
Ford Mondeo 2015 2926 zł
Peugeot 308 2007 853 zł
Renault Megane 2011 2057 zł
VW Golf 2017 3564 zł
Opel Astra 2009 1953 z
Kalkulator dopłaty do odszkodowania OC/AC Bydgoszcz

Odkup odszkodowań — kto może skorzystać z oferty Helpum?

Oferta Helpum skierowana jest do osób, które brały udział w kolizji lub wypadku samochodowym na przestrzeni trzech ostatnich latach. W takich sytuacjach nieistotne jest, że samochód lub jego części zostały w następstwie sprzedane. Dla Helpum nie będzie również ważne, czy ubezpieczyciel uznał szkodę jako całkowitą. Firma Helpum w takich sytuacjach będzie bazować na wszelkich dostępnych dokumentach związanych ze sprawą. To właśnie dokumentacja stanowi podstawę analizy i to dzięki niej możliwe jest ustalenie, jaka kwota należy się klientowi. Należy jednak pamiętać, że oferta jest skierowana do osób, które do tej pory nie zawarły żadnej ugody z ubezpieczycielem.

Firma Helpum na podstawie szczątkowych informacji nie będzie w stanie podać należnej kwoty, gdyż jest ona uzależniona od bardzo wielu czynników. W grę wchodzi nie tylko marka danego samochodu i jego aktualna wartość, ale i oszacowane przez ekspertów zaniżenie odszkodowania. Dzięki wsparciu Helpum można jednak ubiegać się o kwoty sięgające od kilkuset, do nawet kilku tysięcy złotych. Odkup odszkodowań jest procesem całkowicie legalnym oraz zgodnym z normami prawnymi.

Dopłaty do odszkodowań Bydgoszcz – dlaczego warto skorzystać z usług Helpum?

Decydując się na współpracę z firmą Helpum, tak naprawdę decydujemy się na przekazanie wszelkich formalności grupie profesjonalistów. A trzeba mieć świadomość, że wszystkie sądowe batalie wynikające z niesprawiedliwego oszacowania realnych strat, bywają w Polsce karkołomnym i przede wszystkim czasochłonnym zadaniem. Firma Helpum oferuje w pełni legalną i tym samym w stu procentach bezpieczną pomoc, dzięki której klient nie będzie musiał zajmować się odzyskiwaniem swoich pieniędzy. Nie ma co do tego wątpliwości, że przekazanie firmie Helpum prawa do działania w naszej sprawie, to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na sprawne załatwienie formalności po kolizji lub wypadku.

Zobacz więcej w naszej bazie wiedzy

Dopłaty do odszkodowań – czy i kiedy warto się o nie starać?
Dopłaty do odszkodowań AC - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć
Na czym polega doplata do odszkodowania?
Z jakiego tytułu możemy uzyskać dopłaty do odszkodowań?
Dopłaty do odszkodowań OC - jak je wywalczyć?