ul. św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań kontakt@helpum.pl

Dopłaty do odszkodowania OC, odkup szkody Wrocław

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat miałeś stłuczkę, a przyznane odszkodowanie nie jest adekwatne do poniesionych przez Ciebie szkód, możemy zająć się Twoją sprawą i pomóc Ci w odzyskaniu pieniędzy. Szacuje się, że w ponad dziewięćdziesięciu procentach przypadków firmy ubezpieczeniowe wypłacają swoim klientom za niskie odszkodowania, które w rzeczywistości nie są w stanie pokryć kosztów naprawy czy też nabycia nowego samochodu. Naszym celem i główną misją jest odzyskiwanie dla klientów pieniędzy, które im się należą oraz wspieranie ich podczas stresującego procesu dowodzenia słuszności ich roszczeń.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasza oferta jest skierowana do kierowców, którzy w ciągu minionych trzech lat brali udział w kolizji, stłuczce lub wypadku samochodowym, nie zawarli ugody z ubezpieczycielem, a jednocześnie ubezpieczyciel przyznał swoją odpowiedzialność co do zasady. Oferta dotyczy nawet osób, w przypadku których pojazdów orzeczono szkodę całkowitą lub osób, które sprzedały samochód po szkodzie. Jeśli nasi rzeczoznawcy na podstawie dowodów i dokumentacji stwierdzą, że należy Ci się dopłata, postaramy się, by wkrótce trafiła ona na Twoje konto.

Przykładowe dopłaty dla poszkodowanych

Model Rocznik Kwota dopłaty
Skoda Octavia 2010 1650 zł
VW Passat 2014 2325 zł
Ford Focus 2008 1800 zł
Skoda Fabia 2012 995 zł
Ford Mondeo 2015 2926 zł
Peugeot 308 2007 853 zł
Renault Megane 2011 2057 zł
VW Golf 2017 3564 zł
Opel Astra 2009 1953 z
Kalkulator dopłaty do odszkodowania OC/AC Wrocław

Co trzeba zrobić, aby otrzymać dopłatę do odszkodowania?

Firma Helpum działająca we Wrocławiu maksymalnie skróciła i uprościła proces starania się o dopłatę do odszkodowania, aby zapewnić swoim klientom komfort, przejrzyste warunki, a przede wszystkim krótki czas załatwiania sprawy. Pierwszym krokiem jest wypełnienie na stronie specjalnego formularza lub też wysłanie drogą mailową wiadomości, w której znajdą się podstawowe dokumenty w danej sprawie, a mianowicie decyzja i kosztorys. Nasi rzeczoznawcy w krótkim czasie zapoznają się z dokumentacją, a po wnikliwej analizie oddzwonimy do Ciebie, aby zaproponować dogodne rozwiązanie.

Weryfikacja sprawy i analiza są zupełnie bezpłatne, a Ty nie masz obowiązku w dalszym ciągu korzystać z usług firmy. Jeśli jednak się na to zdecydujesz, to dopłata do odszkodowania może do Ciebie trafić. Unikniesz również batalii sądowych, które są niezwykle stresujące i kosztowne. Od tego momentu sprawą zajmiemy się my. Wysokość dopłat jest zależna od wielu czynników, ale przede wszystkim od tego, jak bardzo wysokość odszkodowania została zaniżona przez ubezpieczyciela.

Co powinieneś przygotować przed zgłoszeniem się do nas?

Nasi rzeczoznawcy to eksperci w zakresie tego rodzaju ubezpieczeń. Abyśmy mogli rzetelnie przeanalizować sprawę, konieczne są decyzja i kosztorys. To właśnie na podstawie tych dwóch dokumentów jesteśmy w stanie odzyskać dla Ciebie pieniądze. W kosztorysie powinny znajdować się informacje o częściach zamiennych, które muszą być oryginalne, stawkach robocizny oraz zakresie naprawy. Jeśli informacje będą szczegółowe, odzyskanie pieniędzy będzie bardziej prawdopodobne.

Zobacz więcej w naszej bazie wiedzy

Dopłaty do odszkodowań – czy i kiedy warto się o nie starać?
Dopłaty do odszkodowań AC - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć
Na czym polega doplata do odszkodowania?
Z jakiego tytułu możemy uzyskać dopłaty do odszkodowań?
Dopłaty do odszkodowań OC - jak je wywalczyć?