ul. św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań kontakt@helpum.pl

Dopłaty do odszkodowania OC, odkup szkody Szczecin

Szacuje się, że zdecydowana większość odszkodowań wypłacanych po kolizjach i wypadkach samochodowych jest w Polsce znacząco zaniżana. Oznacza to, że większość osób ubiegających się o odszkodowanie w rzeczywistości mogłaby uzyskać więcej pieniędzy, ale z pewnością wiązałoby się to z dodatkowymi kosztami i czasem trwonionym na salach sądowych. Firma Helpum wychodzi naprzeciw potrzebom tych, którzy chcą zostać potraktowani sprawiedliwie, oferując dopłaty do odszkodowania. Na czym dokładnie polegają, kto może się o nie ubiegać i co jeszcze warto wiedzieć na ten temat?

Na czym polega dopłata do odszkodowania?

Firma Helpum oferuje swoim klientom umowę, na podstawie której uzyskują oni dopłatę do odszkodowania, a jednocześnie przekazują firmie prawo do uzyskania roszczeń z tytułu zbyt niskiego odszkodowania. Wystarczy wypełnić specjalny formularz i drogą mailową wysłać podstawowe dokumenty w sprawie, a więc decyzję oraz sporządzony wcześniej kosztorys. Bazując na tych informacjach, pracownicy firmy są w stanie szybko zaplanować optymalne rozwiązanie; wówczas kontaktują się z klientem i przedstawiają swoją propozycję. W wyniku analizy klient otrzymuje możliwość zdobycia dopłaty do otrzymanego już odszkodowania, która jest natychmiast przelewana na wskazane konto bankowe. Oprócz tego klient zostaje zwolniony z konieczności toczenia sądowych batalii z ubezpieczycielem, ponieważ całym procesem odzyskiwania pieniędzy zajmuje się Helpum.

Przykładowe dopłaty dla poszkodowanych

Model Rocznik Kwota dopłaty
Skoda Octavia 2010 1650 zł
VW Passat 2014 2325 zł
Ford Focus 2008 1800 zł
Skoda Fabia 2012 995 zł
Ford Mondeo 2015 2926 zł
Peugeot 308 2007 853 zł
Renault Megane 2011 2057 zł
VW Golf 2017 3564 zł
Opel Astra 2009 1953 z
Kalkulator dopłaty do odszkodowania OC/AC Szczecin

Kto może starać się o dopłatę do odszkodowania na terenie Szczecina i jaka jest jej wysokość?

Firma oferuje swoje usługi osobom, które w ciągu minionych trzech lat brały udział w wypadku samochodowym, stłuczce lub kolizji, nawet jeśli ubezpieczyciel zakwalifikował szkodę jako całkowitą czy też samochód po szkodzie został sprzedany. W tym wypadku najistotniejsza jest szczegółowa dokumentacja, ponieważ to na niej opierają się analitycy Helpum. Nie mniej ważne jest również to, że oferta dotyczy wyłącznie sytuacji, w których klient nie zawarł ugody z ubezpieczycielem, zaś ubezpieczyciel przyznał swoją odpowiedzialność. Wysokość dopłaty do odszkodowania jest zależna od wielu czynników, spośród których należy wymienić markę i wartość samochodu, ale również stopień zaniżeń zastosowanych przez ubezpieczyciela. Kwoty przyznawane klientom wahają się więc od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Skup (odkup) odszkodowań w Szczecinie - akie są największe zalety tego rozwiązania?

Odkup odszkodowań jest procedurą w stu procentach legalną i bezpieczną dla klientów. Jest to też jeden z najszybszych sposobów na uzyskanie dodatkowych środków koniecznych do dokonania napraw po kolizji czy stłuczce. Po wstępnej analizie i przedstawieniu oferty przez firmę Helpum klient może podpisać umowę, a środki natychmiast zostaną przelane na jego konto. Nie bez znaczenia jest to, że klienci Helpum nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z odzyskiwaniem pieniędzy, a odkupienie prawa do zaniżonej części odszkodowania nie ma żadnego wpływu na umowę między klientem a ubezpieczycielem.

Klienci firmy Helpum cenią również fakt, że wyręcza ich ona w czynnościach, które niemal zawsze nie należą do przyjemnych. Klienci nie muszą bowiem walczyć o należne pieniądze w sądach i mogą zaoszczędzić sporo czasu, nerwów i pieniędzy. Warto podkreślić w tym miejscu, że postępowania sądowe w Polsce ciągną się często miesiącami lub nawet latami, a ponadto są kosztowne. W tym wypadku klienci w ogóle nie muszą przejmować się tą kwestią. Wszystko wskazuje na to, że skorzystanie z tego rodzaju usług jest najszybszym i najwygodniejszym sposobem na uzyskanie należnych pieniędzy.

Zobacz więcej w naszej bazie wiedzy

Dopłaty do odszkodowań – czy i kiedy warto się o nie starać?
Dopłaty do odszkodowań AC - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć
Na czym polega doplata do odszkodowania?
Z jakiego tytułu możemy uzyskać dopłaty do odszkodowań?
Dopłaty do odszkodowań OC - jak je wywalczyć?