ul. św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań kontakt@helpum.pl

Dopłaty do odszkodowania OC, odkup szkody Białystok

Kolizje i wypadki samochodowe za każdym razem wiążą się ze sporymi nerwami, przy czym mogą być dopiero początkiem stresującego etapu w życiu kierowcy. Zdecydowana większość odszkodowań wypłacanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe jest znacząco zaniżana, a dla poszkodowanych wiąże się to z tym, że mimo ubezpieczenia płacą za koszty naprawy z własnej kieszeni. Gruntowna wiedza na temat tego powszechnego procederu i lata doświadczeń sprawiają, że profesjonaliści z firmy Helpum są w stanie pomóc kierowcom z Białegostoku i okolic. W jaki sposób można odzyskać dopłatę do odszkodowania i kto może się o nią starać?

Dopłaty do odszkodowań — Białystok

Firma Helpum zajmuje się między innymi odzyskiwaniem zaniżonych odszkodowań z Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz prowadzeniem spraw w imieniu poszkodowanego. Jeśli jesteś mieszkańcem Białegostoku lub okolic, który miał stłuczkę, kolizję lub wypadek drogowy w ciągu ostatnich trzech lat, to istnieje spora szansa, że znalazłeś się w sporym gronie osób, którym ubezpieczyciel wypłacił za mało pieniędzy. Najczęściej kwestie sporne mogą budzić obliczone na korzyść ubezpieczyciela koszty robocizn czy też umieszczanie w kosztorysie części zamiennych gorszych marek.

Dlatego tak ważne jest, by korzystać z usług niezależnego rzeczoznawcy, który oceni faktyczne straty. Będzie to już podstawą do tego, aby walczyć o znacznie większe pieniądze. Warunkiem jest jednak to, aby nie mieć podpisanej umowy lub ugody z ubezpieczycielem. W takich sytuacjach sprawa jest prosta i może zakończyć się sukcesem. Wystarczy zgłosić się do naszych pracowników, dostarczyć im drogą mailową całą dokumentację dotyczącą incydentu na drodze, a my będziemy w stanie oszacować, czy odszkodowanie rzeczywiście zostało zaniżone. Jeśli tak, to pieniądze bardzo szybko trafią na konto, a my wykorzystamy całe swoje doświadczenie, aby otrzymać pieniądze od ubezpieczyciela.

Przykładowe dopłaty dla poszkodowanych

Model Rocznik Kwota dopłaty
Skoda Octavia 2010 1650 zł
VW Passat 2014 2325 zł
Ford Focus 2008 1800 zł
Skoda Fabia 2012 995 zł
Ford Mondeo 2015 2926 zł
Peugeot 308 2007 853 zł
Renault Megane 2011 2057 zł
VW Golf 2017 3564 zł
Opel Astra 2009 1953 z
Kalkulator dopłaty do odszkodowania OC/AC Białystok

Odkup odszkodowań — Białystok

Rynek wtórny w przypadku odszkodowań komunikacyjnych cieszy się rosnącą popularnością, ponieważ większość firm ubezpieczeniowych regularnie obniża koszty odszkodowania, a co więcej — kierowcy często nie zdają sobie z tego sprawy lub bagatelizują problem. Tymczasem większość z nich ma szansę dostać dodatkowe pieniądze, które od początku im się należały.

Wysokość dopłaty jest zależna od marki pojazdu, poziomu jego uszkodzenia oraz tego, jak bardzo zostało zaniżone odszkodowanie. Za każdym razem jednak klienci naszej firmy mogą zyskać i nie mają nic do stracenia. Obecnie zdecydowana większość wypadków kończy się tym, że klient otrzymuje zbyt mało pieniędzy z ubezpieczenia, a koszty naprawy częściowo musi pokrywać z własnej kieszeni. Tymczasem nasi eksperci, bazując na dostarczonej dokumentacji, są w stanie bardzo szybko dokonać weryfikacji. Jeśli uznają, że odszkodowanie jest zbyt niskie, to przedstawią ofertę i umowę, na mocy której pieniądze zostaną wypłacone klientowi w krótkim czasie.

Dalszy etap walki o pieniądze w żaden sposób nie dotyczy już naszych klientów. Oznacza to, że klient szybko otrzymuje pieniądze i nie musi stresować się walką w sądzie czy poświęcać na nią swój czas. Doświadczenie naszych pracowników i znajomość prawa w tym zakresie sprawia, że zdecydowana większość trafiających do nas spraw kończy się sukcesem. Dla mieszkańców Białegostoku jest to więc w pełni legalna i opłacalna usługa, dzięki której klient nic nie traci, a może zyskać sporo pieniędzy.

Zobacz więcej w naszej bazie wiedzy

Dopłaty do odszkodowań – czy i kiedy warto się o nie starać?
Dopłaty do odszkodowań AC - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć
Na czym polega doplata do odszkodowania?
Z jakiego tytułu możemy uzyskać dopłaty do odszkodowań?
Dopłaty do odszkodowań OC - jak je wywalczyć?